عرضه عینک آفتابی مردانه و زنانه با قیمت ارزان

راهنمای خرید عینک آفتابی اصل

بدون شک عینک آفتابی اصل دارای ویژگی های منحصر به فردی دارد که باعث جذابیت چهره شما نیز می شود، عینک آفتابی از زمانی که در عرصه مد وارد شد توانست نظر خیلی از افراد با به خود جلب کند. با توجه به ورود بسیار زیاد شرکت های تولید کنند در عرصه اکسسوری زنانه و مردانه خیلی از افراد به دنبال راهنمای خرید عینک آفتابی هستند و نمی دانند که چه نوع عینک آفتابی باید خریداری کنند از این رو در فروشگاه اینترنتی عینک رویال تصمیم بر این نهادیم تا برای شما یک راهنمای جامع در مورد خرید عینک آفتابی اصل ارائه بدیم.

راهنمای خرید عینک آفتابی اصل

همواره در هنگام خرید عینک آفتابی اصل باید به چند نکته مهم و اصولی دقت کنید که می توان به لنز، دسته های عینک، حالت شیشه ها، گارانتی و دیگر موارد باید دقت کنید که در ادامه به این موارد خواهیم پرداخت. همانطور که می دانید این اکسسوری در روزهای گرم و سرد سال مورد استفاده قرار میگیرد و مانع از رسیدن نورهای مضر به چشمان شما نیز می شود. به عنوان مثال مهمترین عاملی که از چشمان شما در برابر نور خورشید محافظت می کند uv400 و پلاریزه بودن شیشه ها نیز می باشد. نا گفته نماند که این این محصول در تمام روزهای سال قابل استفاده است و فقط بستگی به نوع عینکی دارد که شما می خواهید استفاده کنید.

دفع اشعه های مضر خورشید در عینک آفتابی اصل

مهمترین فاکتوری که در هنگام خرید باید به آن دقت کنید شیشه های ضد اشعه خورشید هستند که باید این شیشه ها به یو وی 400 مجهز باشند که باعث دفع اشعه های مضر خورشید نیز می شوند. طبق توصیه موسسه اوپتومولوژی آمریکا، یک نکته مهم راهنمای خرید عینک آفتابی این است که در زمان خرید عینک آفتابی دقت کنید حداقل تا 99 درصد قدرت جذب اشعه‌ ذهای ماورا بنفش خورشید را داشته باشد. لازم است بدانید که نور خورشید دارای سه اشعه مضر است که به نام های UVA، UVB و UVC می باشند که اشعه‌ های UVA و UVB به پوست و چشم‌ آسیب مستقیم می‌ رسانند. اما اشعه UVC قادر نیست از اتمسفر اطراف زمین عبور کند. یک عینک آفتابی اصل باید قادر باشد تا 99% اشعه های ماورای بنفش را دفع کند.

خرید عینک آفتابی اصل با شیشه های یو وی 400

سایز عینک آفتابی اصل متناسب با صورت

اگر به دنبال عینک اصل هستید باید بدانید که این محصولات باید به طور کامل اطراف چشمان شما را پوشش دهد، به عبارتی دیگر فریم عینک ها طوری طراحی شده اند که کاملا بر روی صورت شما می نشیند و با فرم انواع صورت ها همخوانی دارد. شایان ذکر است هر چه قدر فریم عینک بزرگ تر باشد و بتواند نواحی اطراف چشم شما را بپوشاند عملا می تواند از چشمان شما در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت کند. پس انتخاب یک فریم خوب می تواند دومین موضوع در خرید عینک باشد. نکته آخر در انتخاب فریم اگر عینک آفتابی بزرگ‌ تر از اندازه صورت شما باشد مرتب لیز می‌خورد و نمی‌تواند به خوبی از چشمان شما محافظت کند پس در انتخاب نوع و سایز فریم دقت کنید.

عینک آفتابی اصل متناسب با فرم صورت

مشخصات شیشه های عینک آفتابی اصل

یکی از مهمترین قسمت های عینک آفتابی شیشه های آن است پس باید دقت کنید که چه نوع شیشه ای را انتخاب می کند، به طور طبیعی عینک هایی که دارای شناسنامه تولید با کد شناسایی داشته باشند همگی دارای شیشه های استاندارد هستند که دارای امکان یو وی 400 و پلاریزه می باشد، هر کدام از این خواص باعث می شود که از چشمان شما در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت شود. عینک های اصلی شیشه های بسیار ضخیم و مستحکمی دارند و ضد خش و ضد ضربه می باشند و از نورهای مضر خورشید جلوگیری می کنند تا به چشمان شما آسیب نزنند.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات