عرضه عینک آفتابی مردانه و زنانه با قیمت ارزان

تشخیص عینک افتابی اصل با موبایل

خیلی از افرادی که عینک آفتابی خریداری می کنند می خواهند بدانند که چطور می توانند عینک آفتابی اصل را از تقلبی تشخیص دهند، در این بخش فروشگاه سان گلس رویال در نظر دارد تا برای مشتریان خود یک آموزش مختصر و مفید ارائه بدهد. شما با خواندن این مقاله می توانید تشخصی عینک آفتابی اصل را با موبایل تشخیص دهید البته این نکته را در نظر داشته باشید که عینک هایی که در این فروشگاه ارائه می شود همگی دارای شیشه های یو وی 400 می باشد که این شیشه ها عملا از چشمان شما در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت می کند.

استفاده از عینک دودی اگر دارای شیشه های یو وی 400 باشد به طور قطع بصورت 100% از چشمان شما در برابر اشعه های مضر خورشید محافظت می کند. یکی از کارهای مهم هنگامی که بیرون از منزل و یا محیط کار خود هستید محافظت از چشمان خودتان است زیرا چشمها یکی از نقاط حساس می باشد که بصورت مستقیم با تشعشات خورشیدی برخورد دارد که اگر محافظت نشود به بیماری های مختلف از جمله گلوکوم، کاتاراکت و... مبتلا شوند. برای اینکه بتوانید عینک اصل را از تقلبی با موبایل تشخیص دهید باید بدانید که عینک استاندارد چه ویژگی هایی دارد. این عینک ها معمولا شیشه های بزرگی دارند و دارای لایه های uv400 نی باشد که نورهای مضر خورشیدی را خنثی می کند، امکان تشخیص این ویژگی فقط از طریق دستگاه‌های تشخیص نور UV امکان دارد که برای این منظور باید از مراکز معتبر که این چنین دستگاه ها را دارند درخواست کنید تا عینک شما را خریداری کنند.

تشخیص عینک افتابی اصل با موبایل

یکی دیگر از امکانات عینک های استاندارد خاصیت پلاریزه می باشد اگر بخواهید به زبان ساده این خاصیت را بیان کنیم باید بدایند پلاریزه نورهای مستقیم را بر روی سطح شیشه پخش می کند محیط های پرنور و پرتابش کمک می‌کند. بسیاری از افرادی که در جاده‌های بیابانی رانندگی کرده اند و یا در دریا مسافرت کرده‌اند و همچنین محیط‌های کوهستانی و برفی، از تابش و انعکاس شدید نور خورشید در این مناطق بسیار اذیت شده‌اند. در این موارد ویژگی پلاریزه دقیقا وارد عمل می شود و تابش های مستقیم را خنثی می کند. به زبان ساده نوری که بصورت مستقیم به سطح شیشه عینک می خورد و زاویه تابش نور آن تغییر می کند را پلاریز می گویند. بعضی مواقع اگر این خاصیت روی شیشه های عینک شما باشد هنگام که روی صفحه موبایل خود نگاه کنید نور موبایل کمی ملایم دیده می شود که این تست را می توانید در هنگام شب انجام دهید اما برای مطمن شدن باید به مراکز فروش عینک آفتابی مراجعه کنید تا عینک شما را تست کنند.

تشخیص عینک آفتابی پلاریزه اصل از تقلبی با موبایل

معمولا عینک هایی که دارای شیشه های پلاریزه هستند برچسب پلاریزه روی آن درج شده تا مشتری مطمن شود که این عینک دارای لایه های محافظتی پلاریزه می باشد اما برای تست آن در ادامه فروشگاه اینترنتی عینک آفتابی رویال چند تست ساده را برای شما ارائه می دهد که می توانید تا حدی خاصیت پلاریزه بودن آن را تشخیص دهید.
مرحله اول : در حالتی که صفحه موبایل شما روشن است یکی از لنزهای عینک را در مقابل صفحه موبایل بگیرید عینک را طوری قرار دهید که سمت داخلی آن رو به روی چشمان شما باشد.
مرحله دوم : عینک را ثابت نگه دارید و گوشی موبایل را به آرامی بصورت 90 درجه بچرخانید اگه تصویری که مشاهده کردید از لحاظ رنگ و روشنایی تغییر نکرد این عینک پلاریزه نمی باشد اما اگر رنگ ها و روشنایی آن تیره تر شدند و یا به طور کامل مسدود شد این عینک پلاریزه اصل می باشد.


تشخیص عینک آفتابی پلاریزه اصل از تقلبی با موبایل

تشخیص عینک افتابی اصل بدون موبایل

این تست ساده را می توانید بدون موبایل هم انجام دهید مثلا می توانید در برابر کاپوت ماشین قرار بگیرید و لنز عینک را بصورت 90 درجه بچرخانید اگر نور و روشنایی به شدت افت کرد این عینک اصل و دارای شیشه های پلاریزه می باشد. لازم است بدانید که عینک های پلاریزه هنگام نگاه مستقیم نور محیط شفاف تر از حالت معمولی قابل مشاهده می باشد یعنی اگر در تصویر زیر مشاهده کنید شیشه سمت راست حالت پلاریزه دارد اما شیشه سمت چپ این قابلیت را ندارد و می بینید که شیشه سمت راست روشن تر و رنگ ها طبیعی تر هستند.

تشخیص عینک افتابی اصل بدون موبایل

نتجیه گیری:
برای اینکه بتوانید عینک اصلی را تشخیص دهید ابتدا لازم است که بدانید ویژگی های یک عینک آفتابی اصل چیست؟ دو ویژگی خیلی مهم که باید به آن دقت کنید uv400 و پلاریزه می باشد. همانطور که می دانید یو وی 400 اشعه های مضر خورشید را دفع می کند و پلاریزه نورهای مستقیم و تیز را دفع می کند و بر روی سطح شیشه عینک دفع می کند. برای تشخیص یو وی 400 شما با موبایل نمی توانید مطمن شوید که این عینک دارای این ویژگی است یا خیر و باید به مراکز عینک فروشی شهر خود مراجعه کنید. اما برای تشخیص پلاریزه عینک خود می توانید شیشه عینک را طوری قرار دهید که صفحه موبایل 90 درجه در پشت آن قرار گیرد اگر نوری که از آن عبور کرده تیره و یا محو شود این عینک پلاریزه اصل می باشد.
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات